לעיתים נדמה כי רק בחגים מסוימים נהוג להעניק מתנות, כמו בראש השנה ובפסח, אבל גם בחגי ישראל השונים, לרבות חג סוכות, נהוג להעניק מתנות לאנשים האהובים עלינו. אילו מתנות תוכלו להעניק לאהוביכם בחג הסוכות הקרוב? אספנו לכם כמה רעיונות נהדרים!

משחקי הרכבה – לצלוח את חול המועד עם הילדים

ברכישת מתנות לסוכות, כדאי לקחת בחשבון את הזמן שבני המשפחה ישהו בסוכה ולרכוש עבורם מתנה שתסייע להם לצלוח את חול המועד בשלום. משחקי הרכבה זו מתנה נהדרת שיכולה לשמש את הילדים והמבוגרים במקביל. תוכלו לרכוש מארזי הרכבה שיאפשרו לבני המשפחה להרכיב את הטאג' מאהל, הקרמלין או בכלל פירמידות וספינקס – לא משנה במה תבחרו משום שמדובר בשי שישמש את מקבלי המתנה במהלך השהות בסוכה.

חיות לצביעה עצמית – תעסוקה נהדרת לילדים בחג

אחד הדברים האהובים ביותר על ילדים הוא עיסוק באמנות ועבודות יצירה. ובכן, מתנה מעולה עבורם תהיה פסלוני חיות שונות כמו קרנף או דינוזאור, עשויי גומי שמגיעים בערכה ייחודית המשלבת מכחולים וצבעי גואש. הילדים יוכלו לצבוע את הפסלונים האישיים שלהם וליצור אלמנט מרהיב וייחודי לחדרם, ואם לא די בכך, מדובר בפעילות שתעסיק אותם למשך ימי החג. מומלץ לרכוש לכל ילד כמה ערכות שכאלה, כך כל אחד יוכל ליצור לעצמו סדרה של פסלוני גומי מדליקים ומגוונים.

משחקי חשיבה – זמן איכות משפחתי בסוכה

בין מנהגי החג, נהוג לשבת בסוכה במשך שבעה ימים, במהלכם תוכלו לשחק עם בני המשפחה במשחקי חשיבה מסוגים שונים, לפתח את היצירתיות ולבלות יחדיו זמן איכות משפחתי. מעבר לזה, תוכלו לרכוש משחקי חשיבה ייחודיים לילדים כמו נחש הקסם או כדור הפלא ולערוך ביניהם טורנירים נושאי פרסים.

כדור הפלא
נחש הקסם
מפלצונים פלסטלינה קופצת

משחקי חוץ – טורנירים משפחתיים בחג

למשפחות בעלות בתים פרטיים עם חצרות, ניתן לרכוש משחקי חוץ מדליקים כמו שערי כדורגל או סט של חץ וקשת. המשחקים הללו יאפשרו לבני המשפחה והילדים לשחק יחדיו, לערוך טורנירים משפחתיים ואפילו לשמור על הכושר הגופני במהלך חג הסוכות.

משחק כדורגל: שער וכדור מתנפח
משחק חץ וקשת
רובה עם חיצי אוויר

אלמנטים לעיצוב הבית – לפתוח את השנה עם עיצוב מחודש

השנה החדשה מביאה איתה לא מעט שינויים, ביניהם הרצון לעצב מחדש את הבית והחדרים. תוכלו לרכוש לילדים את כרית הקסם, שכן מדובר בכרית מצופה בפייטים מתחלפים. הכרית מוסיפה זוהר ייחודי לחדר ומהווה אלמנט עיצובי נהדר. לחדר הילדים ניתן לרכוש גם תיבות תכשיטים ממותגות, מראה מעוצבת לחדר או שידה קטנה, אמנם מדובר בפריטים קטנים אבל לפעמים המוצרים הקטנים הללו עושים הבדל משמעותי במיוחד. יתרה מזאת, אם אתם דווקא מחפשים מתנה למבוגרים, תוכלו לרכוש מסגרות מעוצבות לתמונות, שעוני קיר ייחודיים, מנורת לד מחליפה צבעים או כריות בעיצובים שונים לחדרי הבית.

כרית אימוג'י פייטים מתהפכים
כרית פייטים מתהפכים ומתחלפים אימוגי
קופסת תכשיטים הלו קיטי Hello kitty
כרית פייטים ליום האהבה

מארז ספלים ייחודי

מתנה שימושית במיוחד היא הענקת מארז ספלים ייחודי כשכל אחד מהספלים שתעניקו יותאם לבני המשפחה באופן אישי. כלומר, רכשו ספלים עם כיתובים שונים, בין אם מדובר בכיתובי שייכות כמו "אמא", "סבא" וכו' או לחילופין, ספלים שעליהם מתנוססים משפטים מדליקים כמו "שיהיה לך יום נפלא", "את מספר 1" ועוד. בחרו לכל אחד מבני המשפחה את הספל הרלוונטי ביותר עבורו וארזו את מכלול הספלים למארז מדליק ושימושי במיוחד.

חג הסוכות מעבר לפינה , וזה בדיוק הזמן להעניק מתנות לבני המשפחה והחברים. לא משנה באיזו מבין המתנות תבחרו – אל תשכחו לצרף כרטיס ברכה. חג שמח!

Call Now Button