החגים מתקרבים אלינו בצעדי ענק, ויחד איתם כל הארגונים והתכנונים לקראת ארוחת החג. נהוג להעניק מתנות בערב החג ולא רק למארחים, אלא גם לילדים וליתר בני המשפחה. אז, לכבוד ראש השנה שמתקרב הרכבנו בשבילכם רשימה של מתנות לראש השנה שיהפכו את החג לשמח יותר.

כרית פייטים

כרית פייטים נקראת גם כרית הקסם, הודות לכך שהיא משנה את נראותה בכל רגע שרק תרצו. הכרית מרובעת לרוב (למרות שניתן למצוא כריות בצורת לב), והיא מצופה בפייטים נוצצים בצבעים שונים ודוגמאות ייחודיות. אחת הדוגמאות האהובות במיוחד על ילדים היא כריות הפייטים בדמות אימוג'י, כך שבמגע יד, דמות האימוג'י מתחלפת לדמות אימוג'י אחרת. הכריות מעולות הן לנוי והן לשימוש ולכן, מדובר מתנה נהדרת ופונקציונלית לילדים.

מיקרופון הקסם

הילדים אוהבים לשיר? מתחברים לקריוקי ומחפשים מנגינות במשך היום? מיקרופון הקסם הוא המתנה המושלמת עבורם. מדובר במיקרופון מרובע נייד (מגיע בשלושה צבעים: כסוף, שחור וזהב), הכולל רמקול מובנה וחיבור BLUETOOTH אלחוטי. את המיקרופון אפשר לחבר למכשיר הטלפון הנייד או למחשב, להפעיל שירים מלאים או שירי קריוקי ולשיר לתוך מיקרופון איכותי, בדיוק כמו הזמרים הגדולים. ניתן לשלוט על צלילי הבאס והאקו במכשיר ולהטעין את המיקרופון כשהסוללה מתרוקנת.

משחקי הרכבה

בניית מבנים ייחודיים, מכוניות ואלמנטים שונים, הם בין הדברים שמעסיקים ילדים לזמן ממושך וגורמים להם להנאה מרובה. תוכלו לרכוש עבורם משחקי הרכבה בדגמים שונים כמו מקומות בעולם, תחנות משטרה, טנק להרכבה ואפילו הקמת בסיס צבאי מחלקים שונים. אין ספק שמדובר בפעילות שעשויה להעסיק אותם במשך שעות. אגב, אם רוצים, אפשר להפוך את האלמנט שהילדים בנו לפריט עיצובי בחדר הילדים ולהציב אותו על אחד המדפים.

משחקי חשיבה

פיתוח מיומנויות קוגניטיביות בקרב ילדים הוא תהליך שמתחיל עוד בהיותם פעוטות. בכדי לסייע להם לשפר ולייעל את התהליך, מוטב לאפשר להם לאתגר את החשיבה ולשחק במשחקי חשיבה מסוגים שונים. המשחקים יסייעו להם לחשוב מחוץ לקופסא, לשפר את הזיכרון ולאמן את המוח לחשוב באופן יצירתי. היתרון של משחקי החשיבה הוא שהם מקבלים מתנה מהנה ומאתגרת ובו בזמן מסגלים לעצמם הרגלי חשיבה ייחודיים.

כדור כדורגל

רכישת כדור כדורגל לילדים, יכולה לעודד אותם לבצע פעילות גופנית ולפתח מיומנויות חברתיות באמצעות משחקי כדורגל קבוצתיים. רצוי לקנות כדור בצבעי נבחרת הכדורגל האהובה ביותר על הילדים.

דובי ענק

צעצועים זו מתנה שתמיד משמחת ילדים, אבל צעצועים גדולים משמחים עוד יותר! דובי ענק זו מתנה נהדרת לילדים (ואפילו למבוגרים), שהרי מדובר בדובי מטר וחצי או בדובי 2 מטר. הבובה כפולה בגודלה מגובהם של הילדים, פרוותית ונעימה למגע, כך שמעבר להיותה צעצוע, היא בהחלט יכולה להיות מונחת על מיטתם של הילדים, והם יכולים להישען עליה במהלך הצפייה בטלוויזיה. מעבר לזה, הדובי הענק מקנה לחדר תחושה קסומה ונעימה של ילדות, לכן הוא משמש גם כאלמנט דקורטיבי בחדרי ילדים.

Call Now Button