בלוג מאמרים והמלצות

המלצות שוות לחנויות צעצועים בירושלים

כל מה שאתם רוצים לעשות זה בסך הכל לקנות צעצוע לילד או מתנה יפה ליום הולדת – האם באמת נדרשות לכם המלצות קונקרטיות על חנויות צעצועים בירושלים לשם כך? אי אפשר פשוט לרדת לחנות במרכז המסחרי הקרוב לבית ולרכוש את הצעצוע הנכסף? ובכן, התשובה היא שאתם לגמרי צודקים.

האם קיפי היא חנות צעצועים שפתוחה בשבת?

חנות צעצועים פתוחה בשבת

הילד מאוד רוצה שתקנו לו צעצוע חשוב, וגם אתם מאוד רוצים לקנות לו את זה. אבל איכשהו יכולים לעבור שבועות שלמים עד שאתם מוצאים את הזמן המתאים לצאת מהבית, לנסוע לקניון ולקנות את הצעצוע הנכסף, וזה כמובן במקרה הטוב.

חנות צעצועים, הדרך המסורתית או לקנות אונליין?

זה לקח קצת יותר מעשור, אבל הגענו לשלב שבו אפשר כבר לקנות הכל דרך האינטרנט, החל במוצרי מזון, בגדים וצעצועים וכלה בריהוט לבית, מכוניות וניירות ערך. ואכן, חלקנו כבר הספקנו לשכוח איך נראה סופר מרקט ואיך זה מרגיש לבקר בחנות אופנה או חנות צעצועים בקניון.

חנות צעצועים בתל אביב

חנות צעצועים בתל אביב

מה בסך הכל רציתם? לקנות צעצוע לילד? והנה זה עלה לכם בפקקים, רמזורים, דקות ארוכות של חיפוש חניה ולבסוף גם תשלום של עשרות שקלים על שטח חניה יקר מפז. ומה עם התורים הארוכים, במיוחד בתקופת הקורונה אבל ממש לא רק? ומה עם הדקות הארוכות של חיפוש הצעצוע האולטימטיבי במדפים העמוסים? כשאתם יוצאים לקנות צעצוע לילד בכל חנות צעצועים בתל אביב, בקניון רמת אביב, בעזריאלי, בדיזינגוף סנטר או אפילו ברחובות הפתוחים, אתם יוצאים למסע כומתה ואתם יודעים את זה. בעיני הצוות המקצועי של חנות הצעצועים המובילה, קיפי מתנות וצעצועים, זה לגמרי מיותר ומסתבר שאת אותו הדבר חושבים כמעט כל האנשים בעולם שיש להם גם חיבור לאינטרנט.

סביבונים מיוחדים לחנוכה 2020

סביבונים מיוחדים לחנוכה 2020

בואו לקרוא ולהתרשם מהדגמים החדשים של הסביבונים המיוחדים שלנו לשנת 2020 – לנו יש בדיוק את הסביבונים שאתם מחפשים! סביבוני חנוכה מנגנים בעברית עם אורות במשלוח עד הבית.

חנות צעצועים אונליין – כאילו יש עוד אפשרות?

אם מציעים לכם לקנות כל צעצוע שאתם רוצים במספר לחיצות עכבר היישר משולחן המחשב בביתכם וגם מתעקשים לשלוח לכם את הצעצוע במשלוח אישי עד הבית, אולי בכל זאת כדאי לקחת את זה בשתי ידיים ולחפש את המשמעות במקום אחר, לא? במיוחד בתקופת הקורונה, קטגוריית הצעצועים היא אחת מהקטגוריות הפופולאריות ביותר בעולם המסחר האלקטרוני באינטרנט, ואפשר בהחלט לנחש שהגאון שהמציא את האפשרות לקנות חנות צעצועים אונליין, חשב קודם כל על חנות צעצועים.

מתנות ליום האהבה 2020 – המתנות החמות של השנה

עוד שנה חלפה לה ועוד יום אהבה עומד בפתח, והאהבה עודנה בוערת משנה לשנה – אז מה תקנו לאהובים שלכם לכבוד יום האהבה הקרב ובא? על פי אנשי רוח ואסטרולוגיה ברחבי העולם כולו, נחשבת שנת 2020 לשנה של שינוי ושל התחדשות, תחילתו של עידן חדש וטוב יותר לאנושות, ומה יותר טוב מיום האהבה כדי להתחבר[קראו עוד…]

סביבונים לחג החנוכה 2019 – כל הטיפים לבחירה וקניה נכונה

מחפשים סביבונים לחנוכה לגן הילדים, לילדי בית הספר או לילדכם כדי שיוכלו להנות מהחג וממנהג הסביבון המנגן הכל כך מוכר? ריכזנו בשבילכם את כל הפרטים והטיפים לרכישת סביבונים איכותיים ומנגנים בעברית בלי לצאת מהבית ובמחיר מצוין. אז מה השתנה מאז שהיינו ילדים? כשאנחנו המבוגרים היינו קטנים, סביבון היה מוצר סופר פשוט, עשוי פלסטיק יצוק בגוון[קראו עוד…]